Catering na imprezy

Idealnie skomponowane menu z cateringiem na imprezy

Wszelkie Twoje spotkania i przyjęcia mogą mieć odpowiednią oprawę kulinarną z cateringiem na imprezy, czyli daniami przygotowanymi przez naszych kucharzy. Gotowe potrawy to sposób, aby bez nadmiernego angażowania się w tworzenie i realizowanie karty dań móc na każdym przyjęciu bawić się równie dobrze, jak pozostali goście. Będziesz mieć pewność, że imprezą od strony żywieniowej zajmą się specjaliści.

Atrakcyjne menu z naszym cateringiem na imprezy rodzinne i firmowe

W cateringu na imprezy istotny jest fakt, że wszystkie dania dostarczane są w formie gotowej do podania, lub wystarczy jedynie podgrzać je w kuchence mikrofalowej. Podczas takich przyjęć aspekt kulinarny stanowi ważną część wspólnego ucztowania i jeżeli potrawy są apetyczne, pełne smaku oraz aromatu, ciekawie podane, będą odpowiednim dopełnieniem każdego takiego spotkania.

Nasza propozycja spełnia oczekiwania Klientów, dlatego również Tobie możemy zaproponować:

  • zachęcające menu – zależnie od ustaleń mogą to być dania tradycyjnej kuchni polskiej lub charakterystyczne dla innych rejonów świata (na przykład pełnoziarnista lasagne),
  • możliwość atrakcyjnego podania – odpowiednio skomponowana karta dań i sposób ich przygotowania to sposób, aby zastawiony stół był kolorowy i zachęcał do ucztowania,
  • odpowiednia ilość potraw – żaden z gości nie wyjdzie z imprezy z uczuciem niedosytu, jeżeli ustalimy, ile osób ma być na danej imprezie i pod tym kątem dostarczymy dania,
  • do miejsc bez odpowiedniego zaplecza kuchennego – niewielka kuchnia w domu lub lokal, w którym brak miejsca na jednoczesne gotowanie wielu potraw to nie problem,
  • sezonowość składników – ma to znaczenie zwłaszcza w czasie zbiorów owoców i warzyw, gdy są one najbardziej apetyczne oraz soczyste, pełne witamin.

W oczekiwaniu na święta, komunię, urodziny, imprezę firmową, warto już wcześniej skontaktować się z nami i zadbać o efektowne menu.

Catering na imprezy Białystok

Potrawy z najlepszych składników dzięki cateringowi bez kompromisów

Nasza kuchnia to sprawnie działający mechanizm, gdzie prace bazują na fachowych ustaleniach z dietetykami oraz trenerami pod kątem kaloryczności potraw oraz zawartości poszczególnych składników odżywczych w danym menu. Takie wytyczne możemy zastosować również dla cateringu na imprezy.

Będziesz mieć pewność, że wszystkie potrawy są zdrowe i lekkostrawne, ponieważ w procesie przygotowywania dań korzystamy z nowoczesnych pieców konwekcyjnych, w których gotowanie odbywa się na parze, bez zbędnego tłuszczu. Jednocześnie zachowany zostaje smak i aromat mięs, ryb, warzyw oraz innych świeżych produktów.

Fachowy i wygodny catering na imprezy w Białymstoku

Doświadczenie w przygotowywaniu cateringu na imprezy i dostarczanie dań w Białymstoku oraz okolicach to nasza domena – z powodzeniem realizujemy kolejne zamówienia dotychczasowych i nowych Klientów. Jako zwolennicy zdrowych dań z dobrych jakościowo składników wiemy, że tego oczekiwać będziesz również Ty i Twoi goście, dlatego z przyjemnością dostarczymy potrawy na całą imprezę, odpowiednio przygotowane, aromatyczne i pełne smaku.

Przyjęcia i uroczystości z cateringiem na imprezy

Wybierz doskonałe smaki dla siebie i swoich gości
TOP