Catering dla firm

Zdrowe odżywianie w pracy, czyli współczesny catering dla firm

Gotowe posiłki, które dostarczamy w ramach cateringu dla firm, to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz realizować swój plan dietetyczny również w pracy. Odpowiednio przygotowane menu dostarczone w wygodnej formie sprawia, że bez czasochłonnych działań zjesz zdrowe drugie śniadanie, obiad lub inne zestawienie, zależnie od Twoich godzin pracy. Im więcej osób korzystających z takiego cateringu, tym większa wzajemna motywacja.

Z cateringiem dla firm zmienisz swoją pozadomową dietę

Jedną z większych przeszkód w osiągnięciu szczupłej sylwetki i wymarzonej formy są przypadkowe przekąski, kupowane w drodze do pracy, gdy zabraknie czasu na przygotowanie jedzenia w domu. Jeżeli jest to Twoim niezdrowym nawykiem, możesz liczyć na naszą pomoc, ponieważ w ramach cateringu dla firm realizujemy prozdrowotne plany żywieniowe.

Spośród licznych zalet takiej diety pudełkowej warto podkreślić, że jest to:

  • alternatywa dla przypadkowych zamówień online – spontaniczne decyzje kończą się często zamówieniem posiłków zbyt obfitych i zbyt kalorycznych; nasz catering fit to dania idealnie zbilansowane,
  • opcja bez wychodzenia z biura – wszystkie dania dostarczone zostaną do Twojej firmy o ustalonej porze, co ma znaczenie, gdy przerwy są standardowej długości, więc dojazd do lokalu byłby zbyt czasochłonny,
  • możliwość realizowania diety w pracy – z cateringiem dla firm będziesz przestrzegać określonej diety bez podjadania, ponieważ w swoim zestawie otrzymasz całe menu zgodnie z ustaleniami, na przykład jako kontynuację diety z domu,
  • rozwiązanie również na konferencje, imprezy firmowe – w ramach naszych usług przygotowujemy posiłki od przystawek po desery, które mogą być podawane jako bufet na wszelkich spotkaniach i wydarzeniach firmowych.
Catering dla firm z Białegostoku

Nasze propozycje stanowią urozmaicony odpowiednik znanych Ci dań, lub są zupełnie nowe, oparte na autorskich pomysłach kucharzy Pan & Pani Fit.

Pożywny i zbilansowany catering firmowy z konsultacją dietetyczną

W ramach cateringu firmowego realizujemy zazwyczaj zamówienia dla większej liczby osób, niemniej jednak każde menu stanowi odrębną całość, dlatego może być odpowiednio dostosowane do potrzeb i preferencji smakowych. Jeżeli zatem część prawników wybierze dietę w opcji STANDARD, a część – SPORT i określoną kaloryczność, dostarczymy odpowiednio zbilansowane posiłki.

Dajemy również możliwość skonsultowania menu z dietetykiem i trenerem, ponieważ fachowa pomoc pozwala na uzyskanie oczekiwanych rezultatów w krótszym czasie, zwłaszcza, gdy diecie towarzyszy umiarkowana lub znaczna aktywność fizyczna.

Nasz catering dla firm z Białegostoku i okolic – zdrowe odżywianie w pracy

Propozycja cateringu dla firm jest idealna, gdy brakuje Ci czasu, chęci lub pomysłów na przygotowywanie posiłków do pracy. Spożywając odpowiednią ilość kalorii w ciągu dnia unikniesz wzmożonego głodu wieczorem, nauczysz się kształtować zdrowe nawyki. Z przyjemnością dostarczymy gotowe posiłki do Twojej firmy w Białymstoku lub do innej miejscowości według indywidualnych ustaleń.

Dania pełne smaku w ramach cateringu dla firm

Nasi kucharze tworzą menu, które możesz zamówić już dziś
TOP