Nasze diety pudełkowe

Wybierz dietę pudełkową i z naszą pomocą zmierzaj do celu

Proponowane przez nas diety uwzględniają wszystkie aspekty, niezbędne do zrealizowania Twoich zamierzeń w kwestii kształtowania sylwetki, rozbudowy masy mięśniowej, poprawy stanu zdrowia oraz kondycji. Precyzyjnie dobrane menu pozwala wzmocnić organizm, uwolnić jego maksymalną wydolność i sprawić, że każdego dnia będziesz czuć się lepiej.

Opcja 1.: Dieta STANDARD

Optymalne rozwiązanie, gdy chcesz zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe, wysmuklić sylwetkę, przejść na menu, gdzie dania tworzone są wyłącznie ze zdrowych produktów, bez dodatku konserwantów. Na nowo odkryjesz smak potraw, będziesz jeść z przyjemnością i jednocześnie tracić zbędną tkankę tłuszczową. To połączenie idealne.

Wybierz dietę w wersji Standard, jeżeli:

  • nie uprawiasz sportu lub ćwiczysz niezbyt intensywnie 2-3 razy w tygodniu,
  • chcesz wprowadzić modyfikacje w sposobie odżywiania z przyczyn zdrowotnych,
  • szukasz udogodnień w kwestii przygotowywania potraw na każdy dzień.

Przykładowe menu:

Twoje menu zostanie odpowiednio przygotowane po konsultacji z dietetykiem i trenerem, ponieważ każdą taką dietę należy rozpisywać indywidualnie, z uwzględnieniem Twoich określonych predyspozycji oraz oczekiwań.

Opcja 2.: Dieta SPORT

Wzmożona aktywność fizyczna, intensywne treningi siłowe oraz plan budowania masy mięśniowej to argumenty odpowiednie dla wybrania diety w wersji Sport. Na tej diecie będziesz mieć zawsze odpowiednią ilość energii do wykonywania forsownych ćwiczeń, a jednocześnie Twoje posiłki będą zdrowe, smaczne, pełne kolorów i aromatyczne.

W diecie Sport uwzględnione zostaną między innymi:

  • Twoja rzeczywista tygodniowa aktywność fizyczna i częstotliwość treningów,
  • realne zapotrzebowanie na składniki odżywcze (białko, tłuszcze, węglowodany, błonnik),
  • założenia planu treningowego i czas przewidziany na jego realizację poprzez dietę i trening.

Przykładowe menu:

W stałej współpracy z naszym dietetykiem i z trenerami chętnie pomożemy również Tobie w dążeniu do realizacji zamierzeń.

Bądź na diecie bez wyrzeczeń, ciesz się życiem pełnym zdrowia i smaku

Współczesny catering dawno już odczarował pojęcie diety, które kojarzyć się mogło wcześniej z monotonnymi posiłkami oraz całą gamą ograniczeń. Dziś zamawiając catering dietetyczny masz pewność, że poznasz uczucie zdrowej sytości i będzie Ci ono towarzyszyć każdego dnia; poprawisz też przemianę materii oraz efektywność wszystkich procesów trawienia.

Co więcej, każdy jadłospis można modyfikować, między innymi w sytuacji, gdy zmniejszy się lub zwiększy Twoja aktywność fizyczna, ponieważ są to okoliczności, w których pierwotnie dobrana dieta wymaga ponownego rozpisania.

TOP