Catering dietetyczny

Catering dietetyczny, czyli zdrowe odżywianie w zasięgu ręki

Pojęcie cateringu dietetycznego na stałe zagościło w określeniach związanych ze zdrowym odżywaniem, a odpowiednio przygotowane menu Pan & Pani Fit sprawia, że nasi Klienci z przyjemnością sięgają po gotowe posiłki. Wspólnym mianownikiem wszystkich propozycji dietetycznych powinno być zdrowie, które leży u podstaw każdej, odpowiednio zbilansowanej diety, mającej spełnić określone zadania.

Różne wersje cateringu dietetycznego zależnie od potrzeb

Nasze propozycje cateringu dietetycznego polecamy każdej osobie, która chce mieć świadomy wpływ na swoje odżywianie. Podstawą wszystkich przygotowywanych przez nas dań są świeże składniki, a obróbka termiczna poszczególnych potraw to przede wszystkim pieczenie w piecach konwekcyjnych (parowych) bez dodatku tłuszczu. W ten sposób ograniczamy nadmierną kaloryczność dań, zachowując ich najbardziej wartościowe właściwości.

W ramach profesjonalnego cateringu pomożemy Tobie i Twoim bliskim:

  • zmienić nawyki żywieniowe – dieta rozpisana na poszczególne posiłki pozwala uporządkować sposób odżywiania, wprowadza w naturalny sposób systematyczność, która jest podstawą pozytywnych zmian w kwestiach dietetycznych,
  • zredukować mesę ciała – prawidłowo skomponowana dieta sprawia, że znacznie poprawia się przemiana materii, organizm spala rezerwy zbędnej tkanki tłuszczowej równomiernie, co pozwala osiągnąć szczupłą sylwetkę bez nadmiernych wyrzeczeń,
  • rozbudować muskulaturę – jeden z celów diety Sport; wyższa kaloryczność dań jest odpowiednia dla osób aktywnych fizycznie, które dążą do uzyskania odpowiednich rezultatów poprzez ćwiczenia na siłowni lub inne formy aktywności,
  • poprawić wydolność i kondycję – optymalnie pracujący organizm działa na zasadzie sprawnego mechanizmu, zasilanego energią z dobrze ułożonej diety; zdrowe dania to idealne „paliwo”, które dostarcza wszystkich niezbędnych składników.
Warzywny posiłek dietetyczny z cateringu Białystok

Z naszym cateringiem dieta nie będzie Ci się kojarzyć z wyrzeczeniami, ponieważ odpowiednio skomponowane menu to sycące porcje pełne smaku.

Dużo zdrowia dzięki solidnie przygotowanemu cateringowi

Nowoczesnemu cateringowi możesz zawdzięczać znacznie więcej, niż utratę nadwagi, czy przygotowanie do treningów siłowych. Jednym z dodatkowych aspektów jest poprawa stanu zdrowia pod kątem reakcji alergicznych. W naszych posiłkach stosujemy wyłącznie naturalne składniki, nie używamy konserwantów, dlatego również w Twoim przypadku ustąpić mogą poszczególne objawy alergii pokarmowych.

Organizm człowieka jest doskonale zaprogramowany, natomiast potrzebuje odpowiednich czynników, aby funkcjonować prawidłowo, przetwarzać dostarczone kalorie na energię, spalać nadmiar tkanki tłuszczowej i usuwać zbędne składniki przemiany materii.

Wybierz catering dietetyczny Pan & Pani Fit z dowozem w Białymstoku

Odżywiając się świadomie, a jednocześnie smacznie i zdrowo, zaspokoisz wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego organizmu, dając sobie najlepszy z możliwych bodźców do pozytywnej zmiany. Dostawy naszego cateringu dietetycznego zapewniamy w Białymstoku i okolicach. Zadzwoń, aby ustalić szczegóły współpracy – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Nowoczesny catering dietetyczny - więcej niż zdrowe menu

Poznaj szczegóły naszej propozycji
TOP